Dedykowany vCPU na procesorach serwerowych z 2022 roku i późniejszych · NVMe · bez KYC. Płać kryptowalutą: BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC, XMR
Język: Polski
Wybierz liczbę rdzeni

Ranking · 7 dostawców · sprawdzono 2 listopada 2026

Jaki jest najlepszy dostawca VPS z dedykowanym CPU w 2026 roku?

Siedmiu dostawców VPS, którzy przyjmują kryptowaluty bez dokumentu tożsamości i sprzedają dedykowane rdzenie na procesorze z 2022 roku lub nowszym, uszeregowanych według jednego testu cenowego. Cobaltfell jest jednym z nich.

Ostatnia aktualizacja: · 9 min czytania

Krótka odpowiedź

Jaki jest najlepszy dostawca VPS z dedykowanym CPU w 2026 roku?

Najlepszego dostawcę VPS z dedykowanym CPU w 2026 roku można ocenić tylko na podstawie faktów, które da się sprawdzić, ponieważ żaden z nich nie opublikował pomiaru swoich rdzeni. Według badania Cobaltfell z 2 listopada 2026 6 z 51 hostingów kryptowalutowych bez KYC sprzedawało VPS z dedykowanym CPU na procesorze z 2022 roku lub nowszym; uszeregowane według ceny 4 vCPU, RDP.monster Velocity prowadził z ceną 25,99 USD miesięcznie, a Cobaltfell Fell 4 zajął drugie miejsce z ceną $27.84.

Którzy dostawcy VPS z dedykowanym CPU wypadają najlepiej 2 listopada 2026?

O kolejności decyduje wyłącznie cena; wątek czy rdzeń, RAM na vCPU, miasto, kryptowaluty i zasady dotyczące dokumentów tożsamości są pokazywane, ale nie punktowane. Cena 12-miesięczna Cobaltfell jest podana obok miesięcznej.

  1. 1

    RDP.monster

    Najtańszy przy 4 vCPU

    Velocity działa na AMD Ryzen 9 7950X, w Paryżu lub Nowym Jorku. Całą flotę opisuje jedno zdanie: "dedicated vCPU cores (no neighbor stealing cycles)".

    Najlepsze dla
    Mała, stale obciążona usługa przy najniższym miesięcznym koszcie
    Cena
    25,99 USD miesięcznie (Velocity, 4 vCPU / 8 GB / 100 GB)
    KYC
    Bez dokumentu tożsamości przy rejestracji
    Płatność kryptowalutą
    BTC, ETH, LTC, XMR, USDT, USDC i inne

    Zalety

    • Ta sama cena w Paryżu i Nowym Jorku
    • Monero akceptowane

    Wady

    • Oświadczenie obejmuje również jego tier Classic Xeon
    • Sprzedaje najpierw Windows RDP; plany Linux mają te same ceny
  2. 2

    Cobaltfell

    Nasze

    Fell 4 działa w Amsterdamie, Zurychu lub Bukareszcie, a każde dwa vCPU to jeden pełny fizyczny rdzeń zarezerwowany dla jednego VPS.

    Najlepsze dla
    Zasada rdzenia na piśmie i europejskie miasto
    Cena
    $27.84 miesięcznie (Fell 4, 4 vCPU / 8 GB / 160 GB), $19.49 przy 12 miesiącach
    KYC
    Bez dokumentu: numer konta jest loginem
    Płatność kryptowalutą
    BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC, XMR

    Zalety

    • 160 GB NVMe, najwięcej z siedmiu w tym rozmiarze
    • Jedna cena w trzech europejskich miastach

    Wady

    • Rodzina procesorów podana (AMD EPYC 9004/9005), dokładny model jeszcze nieopublikowany
    • Składany ręcznie, więc nie natychmiast: do 1 godziny po potwierdzeniu płatności
    • Nie opublikowano jeszcze żadnego benchmarku ani wyniku steal
  3. 3

    Servury

    VDS-200 działa na AMD Ryzen 9 9900X w Nowym Jorku lub Frankfurcie. „Dedicated” pojawia się na jego blogu; strona z planami mówi „VDS keeps them to itself”.

    Najlepsze dla
    Krótkie lub nieregularne wynajmy: rozliczane za dzień, minimum 7 dni
    Cena
    31,19 USD za 31 dni (VDS-200, 4 vCPU / 8 GB / 80 GB)
    KYC
    Bez dokumentu: wygenerowane poświadczenie jest kontem
    Płatność kryptowalutą
    BTC, XMR, LTC, ETH, BNB, TRX, USDT, USDC

    Zalety

    • Monero i wiele sieci stablecoinów

    Wady

    • Wymienia pamięć DDR4 obok procesorów AM5, które obsługują tylko DDR5
    • Stan zmienił się w dniu, w którym go czytaliśmy
  4. 4

    HostSailor

    Captain działa na AMD EPYC 9534 w Holandii; jego 16-vCPU Commodore był najtańszym rdzeniem w badaniu, 3,19 USD.

    Najlepsze dla
    Wiele lekkich procesów równoległych, którym bardziej potrzeba rdzeni niż pamięci
    Cena
    31,99 USD miesięcznie (Captain, 8 vCPU / 8 GB / 150 GB)
    KYC
    Bez dokumentu przy rejestracji; dokument ze zdjęciem możliwy przy płatnościach kartą
    Płatność kryptowalutą
    BTC, ETH, XRP, LTC

    Zalety

    • Najtańszy na rdzeń w badaniu

    Wady

    • 1 GB RAM na vCPU w każdym planie
    • Jeden punkt obejmuje całą linię
  5. 5

    VPSLab

    R9 Apex, jego pierwszy plan z dyskiem 80 GB, działa na AMD Ryzen 9 9950X. Strona mówi, że rdzenie są „przypięte do Twojego VPS przez KVM” i że CPU nie jest oversold.

    Najlepsze dla
    Praca wymagająca dużo pamięci na nowych rdzeniach klasy desktop
    Cena
    39,99 € (44,68 USD) miesięcznie (R9 Apex, 8 vCPU / 24 GB / 80 GB)
    KYC
    Bez dokumentu tożsamości przy rejestracji
    Płatność kryptowalutą
    BTC, XMR, ETH, USDT

    Zalety

    • 3 GB RAM na vCPU

    Wady

    • Nie mówi, gdzie działa linia Ryzen
    • Węzły mogą przełączyć się awaryjnie na Ryzen 9 7950X3D
  6. 6

    Hiddence

    Ryzen-3 działa na AMD Ryzen 9 9950X. Hiddence był jedynym hostem z planem 16 vCPU, który spełniał wszystkie warunki (Ryzen-5, €155).

    Najlepsze dla
    16 dedykowanych vCPU na jednym VPS
    Cena
    €56 (($62.56) miesięcznie (Ryzen-3, 4 vCPU / 8 GB / 120 GB)
    KYC
    Bez dokumentu tożsamości przy rejestracji
    Płatność kryptowalutą
    BTC, ETH, XMR i inne

    Zalety

    • Jedyna opcja 16 vCPU w ścisłej puli

    Wady

    • Nie podaje nazwy firmy ani kraju; adresy geolokalizują się do Belize
    • Twierdzenie jest krótkie: „Dedykowane zasoby CPU i RAM”
  7. 7

    Cherry Servers

    Premium VDS 2 działa na AMD EPYC 9554P. Każdy plan podaje rdzenie fizyczne stojące za jego vCPU (4 vCores „na 2 rdzeniach fizycznych”), więc oba wątki każdego rdzenia są Twoje.

    Najlepsze dla
    Najlepiej udokumentowana oferta, jeśli akceptujesz jej zasadę dotyczącą ID
    Cena
    €69 netto (($77.09) miesięcznie (Premium VDS 2, 4 vCPU / 16 GB / 100 GB)
    KYC
    Nowi klienci płacący kryptowalutą za najtańsze plany muszą zweryfikować ID albo wydać €100
    Płatność kryptowalutą
    BTC, ETH, LTC, USDC, ADA, BNB

    Zalety

    • 4 GB RAM na vCPU
    • Miasta w Europie, USA i Azji

    Wady

    • Większość miast w kolejce w dniu, w którym to czytaliśmy
    • Najwyższa cena miesięczna z siedmiu

Ujawnienie: tę stronę publikuje Cobaltfell. Dane konkurentów pochodzą z ich publicznych stron internetowych w dacie podanej powyżej i mogły się od tego czasu zmienić.

Jak wypada siódemka na tej samej liście kontrolnej?

Tylko dwóch z siedmiu, Cobaltfell i Cherry Servers, mówi, jak vCPU mapuje się na rdzeń fizyczny, a tylko Cherry Servers przy tym podaje dokładny model procesora. Pięciu z siedmiu akceptuje Monero, Cobaltfell od 3 listopada 2026, a czterech podaje miasto, w którym działa VPS. Tabela pokazuje każde kryterium tak, jak przedstawiały je strony hostów 2 listopada 2026.

Przeczytane na publicznych stronach każdego hosta 2 listopada 2026. „Nazywa CPU dedykowanym” odnotowuje słowa hosta, nie pomiar.
DostawcaNazywa CPU dedykowanymModel z 2022+ podanyMówi o wątku lub rdzeniu2 GB RAM na vCPU lub więcejMiasto podaneBez dokumentu tożsamości przy rejestracjiMonero
RDP.monster✓✓✗✓✓✓✓
Cobaltfell✓Tylko rodzina✓✓✓✓✓
ServuryNa swoim blogu✓✗✓✓✓✓
HostSailor✓✓✗✗Tylko krajID możliwe przy płatności kartąNie wymienione
VPSLab✓✓✗✓✗✓✓
Hiddence✓✓✗✓✗✓✓
Cherry Servers✓✓✓✓✓ID lub €100 dla nowych klientów płacących kryptowalutąNie wymienione

Ceny sprawdzone

Dlaczego ranking według ceny 4 vCPU?

Ponieważ 4 vCPU to rozmiar, w którym wszystkich siedmiu dostawców ma plan, a cena to jedyne kryterium, które każdy host publikuje w tej samej formie. Dolna granica 8 GB RAM i 80 GB NVMe utrzymuje plany w porównywalności; host bez planu 4 vCPU na tej granicy wchodzi z następnym planem w górę, dlatego HostSailor i VPSLab pojawiają się z 8 vCPU. Inny test daje inną kolejność, co pokazuje tabela.

Każdy host i tier jest w ile kosztuje dedykowany CPU VPS na rdzeń w listopadzie 2026.

Ceny miesięczne odczytane na stronach każdego hostingu; ceny w euro przeliczone po 1 EUR = 1,1172 USD (kurs referencyjny EBC z 30 października 2026). Cherry Servers daje 15% zniżki przy rozliczeniu rocznym.
TestKto kosztuje najmniejCena, 2 listopada 2026
4 vCPU, rozliczane miesięcznie (ten ranking)RDP.monster Velocity25,99 USD miesięcznie
Warunki przedpłatyRDP.monster Velocity przy 24 miesiącach; Fell 4 przy 12 miesiącach13,00 USD miesięcznie przy 24 miesiącach (22,35 USD przy 6); $19.49 przy 12 miesiącach
Cena za rdzeń, dowolny rozmiarHostSailor Commodore, z 1 GB RAM na rdzeń3,19 USD za rdzeń
8 vCPUHostSailor Commodore (16 vCPU), następnie Servury VDS-35050,99 USD i 57,59 USD; Fell 8 $54.63, albo $38.24 przy 12 miesiącach
16 vCPUHiddence Ryzen-5, jedyny plan, który spełnił warunki€155 ($173.17)

Ceny sprawdzone

Czego ten ranking nie dowodzi i jak sprawdzić dostawcę?

Żaden ranking VPS z dedykowanymi CPU nie dowodzi dedykacji: nikt nie opublikował pomiaru dla żadnego z siedmiu, w tym dla naszego. Każde „dedykowane” na tej stronie to zdanie dostawcy. Dla Cobaltfell: Na dedykowanym vCPU steal time powinien wynosić zero lub blisko zera. Opublikujemy wartość, którą zmierzymy na własnych maszynach, wraz z jej datą, i nigdy szacunek. Ranking pomija też czasy wsparcia, jakość sieci i rzeczywistą prędkość dysku.

Dowód przychodzi po zakupie, w niecałe pół godziny: lscpu dla modelu procesora, log steal pod obciążeniem, jak pokazano w czym jest czas steal CPU i jak go sprawdzić na VPS, oraz dwa przebiegi YABS lub Geekbench 6 do benchmarku VPS, rano i wieczorem. Duża różnica na planie dedykowanym to powód do zgłoszenia.

A co z netcup, Hetzner i dużymi chmurami?

One też sprzedają dedykowane rdzenie, ale żaden nie przyjmuje kryptowaluty bez warstwy tożsamości, więc są poza rankingiem. 2 listopada 2026 4 dedykowane rdzenie kosztowały $27.93 w netcup (EPYC 9645, z VAT, weryfikacja tożsamości po pierwszym zamówieniu), $96.63 w Hetzner (CCX23, bez VAT, bez kryptowalut) oraz $80.00, $84.00 i $72.00 w Vultr, DigitalOcean i Linode. Pełne porównanie jest w jak wygląda dobra alternatywa dla Hetzner CCX, która przyjmuje kryptowaluty.

Jakie inne pytania ludzie zadają o najlepszy VPS z dedykowanymi CPU?

Dlaczego Cobaltfell nie jest pierwszy?

Bo kolejność wynika z jednego testu ceny zastosowanego do każdego dostawcy, a plan RDP.monster z 4 vCPU kosztował mniej miesiąc do miesiąca 2 listopada 2026. Warunki przedpłaty zmieniają obraz: Fell 4 to $19.49 miesięcznie przy 12 miesiącach, a RDP.monster podał Velocity za 13,00 USD miesięcznie przy 24 miesiącach.

Który dostawca jest najlepszy dla 16 dedykowanych vCPU?

Tylko Hiddence sprzedawał plan 16 vCPU spełniający wszystkie warunki 2 listopada 2026: Ryzen-5 za 155 € (173,17 USD) miesięcznie. Fell 16 kosztuje $185.53 miesiąc do miesiąca, albo $129.87 miesięcznie przy 12-miesięcznym okresie.

Czy hosting, który mówi „dedykowane”, naprawdę jest dedykowany?

Nikt nie rozpozna tego z zewnątrz. Twierdzenie to obietnica; dowodem jest czas steal zmierzony pod obciążeniem na własnym VPS.

Jak często ten ranking jest aktualizowany?

Z każdym miesięcznym wydaniem naszego badania cen. Data nad listą to dzień, w którym odczytano ceny i treść.

Źródła (16)
  1. RDP.monster Linux VPS, High Performance dashboard.rdp.monster/embed/order/linux/europe/high-performance/swift/monthly?lang=en — RDP.monster (checked 2026-11-02)
  2. Serwery Servury servury.com/servers — Servury (checked 2026-11-02)
  3. Blog Servury: najlepszy VPS do tradingu servury.com/blog/best-vps-for-trading-what-actually-matters-beyond-price — Servury (checked 2026-11-02)
  4. HostSailor KVM VPS NVMe hostsailor.com/kvm-vps — HostSailor (checked 2026-11-02)
  5. Warunki świadczenia usług HostSailor hostsailor.com/terms-of-service — HostSailor (checked 2026-11-02)
  6. VPSLab Ryzen VPS vpslab.cloud/ryzen-vps — VPSLab (checked 2026-11-02)
  7. Serwery wirtualne Hiddence hiddence.net — Hiddence (checked 2026-11-02)
  8. Cennik serwerów wirtualnych Cherry Servers cherryservers.com/pricing/virtual-servers — Cherry Servers (checked 2026-11-02)
  9. Cherry Servers Premium VDS cherryservers.com/virtual-servers/premium-vds — Cherry Servers (checked 2026-11-02)
  10. Warunki świadczenia usług Cherry Servers, sekcja 3.3 cherryservers.com/legal/terms-of-service — Cherry Servers (checked 2026-11-02)
  11. netcup Root Server G12.5 netcup.com/en/server/root-server — netcup (checked 2026-11-02)
  12. Hetzner Cloud general purpose (CCX) hetzner.com/cloud/general-purpose — Hetzner (checked 2026-11-02)
  13. Vultr plans API api.vultr.com/v2/plans — Vultr (checked 2026-11-02)
  14. Cennik DigitalOcean Droplet digitalocean.com/pricing/droplets — DigitalOcean (checked 2026-11-02)
  15. API typów Linode (plany Dedicated CPU) api.linode.com/v4/linode/types — Akamai / Linode (checked 2026-11-02)
  16. strona podręcznika mpstat(1) — man7.org (sysstat) (checked 2026-11-02)

Od $10.49/miesiąc · bez KYC

Wybierz liczbę rdzeni