# Wat is de beste dedicated CPU VPS-provider in 2026?

> Beste dedicated CPU VPS betaald met crypto zonder KYC, 2 nov 2026: 7 providers op CPU's van 2022+ gerangschikt naar de prijs van 4 vCPU, vanaf $25,99 per maand.

- URL: https://cobaltfell.com/nl/best-dedicated-cpu-vps/
- Laatst bijgewerkt: 2026-11-02
- Uitgever: Cobaltfell (https://cobaltfell.com)

Zeven VPS-providers die crypto aannemen zonder identiteitsdocument en dedicated cores verkopen op een processor van 2022 of later, geordend op één prijstest. Cobaltfell is er één van.

**Snel antwoord — Wat is de beste dedicated CPU VPS-provider in 2026?**

De beste dedicated CPU VPS-provider in 2026 kun je alleen beoordelen op feiten die je kunt controleren, want geen enkele heeft een meting van zijn cores gepubliceerd. Volgens de enquête van Cobaltfell van 2 november 2026 verkochten 6 van 51 no-KYC crypto-hosts een dedicated CPU VPS op een processor van 2022 of later; gerangschikt naar de prijs van 4 vCPU stond RDP.monster Velocity bovenaan met $25,99 per maand en kwam **Cobaltfell** Fell 4 tweede op $27.84.

## Welke dedicated CPU VPS-providers scoren het best op 2 november 2026?

**Methodologie.** Gepubliceerd door Cobaltfell (DomaineGoat LLC). Elke provider wordt op dezelfde criteria vergeleken, overgenomen van zijn eigen openbare website: de eigen pagina van de host noemt de CPU dedicated, geciteerd zoals geschreven, een processor die in 2022 of later is uitgebracht, wordt genoemd, crypto geaccepteerd, geen identiteitsdocument bij aanmelding, volgorde = maandprijs van het goedkoopste plan met 4 vCPU, 8 GB RAM en 80 GB NVMe of meer, maandelijks gefactureerd, IPv4 inbegrepen, op voorraad.

*Prijzen gecontroleerd op 2 november 2026.*

Alleen de prijs bepaalt de volgorde; thread of core, RAM per vCPU, stad, coins en ID-regels worden getoond, niet gescoord. De 12-maandsprijs van Cobaltfell staat naast de maandprijs.

### 1. RDP.monster — Goedkoopst bij 4 vCPU

Velocity draait op een AMD Ryzen 9 7950X, in Parijs of New York. Eén zin dekt de hele vloot: "dedicated vCPU cores (no neighbor stealing cycles)".

- Beste voor: Een kleine, altijd drukke dienst tegen de laagste maandkosten
- Prijs: $25,99 per maand (Velocity, 4 vCPU / 8 GB / 100 GB)
- KYC: Geen ID bij aanmelding
- Betalen met crypto: BTC, ETH, LTC, XMR, USDT, USDC en andere
- Voordelen: Dezelfde prijs in Parijs en New York
- Voordelen: Monero geaccepteerd
- Nadelen: De claim geldt ook voor het Classic Xeon-tier
- Nadelen: Verkoopt eerst Windows RDP; Linux-abonnementen delen dezelfde prijzen

### 2. Cobaltfell — Onze

Fell 4 draait in Amsterdam, Zürich of Boekarest, en elk paar vCPU is één volledige fysieke core die voor één VPS wordt vastgehouden.

- Beste voor: De kernregel op papier en een Europese stad
- Prijs: $27.84 per maand (Fell 4, 4 vCPU / 8 GB / 160 GB), $19.49 bij 12 maanden
- KYC: Geen ID: een accountnummer is de login
- Betalen met crypto: BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC, XMR
- Voordelen: 160 GB NVMe, het meeste van de zeven in deze maat
- Voordelen: Één prijs in drie Europese steden
- Nadelen: Processorfamilie genoemd (AMD EPYC 9004/9005), exact model nog niet gepubliceerd
- Nadelen: Handmatig gebouwd, dus niet direct: tot 1 uur na de bevestigde betaling
- Nadelen: Nog geen benchmark of steal-cijfer gepubliceerd

### 3. Servury

VDS-200 draait op een AMD Ryzen 9 9900X in New York of Frankfurt. "Dedicated" staat op zijn blog; de abonnementenpagina zegt "VDS houdt ze voor zichzelf".

- Beste voor: Korte of onregelmatige huur: per dag gefactureerd, minimaal 7 dagen
- Prijs: $31,19 per 31 dagen (VDS-200, 4 vCPU / 8 GB / 80 GB)
- KYC: Geen ID: een gegenereerde inloggegevens is het account
- Betalen met crypto: BTC, XMR, LTC, ETH, BNB, TRX, USDT, USDC
- Voordelen: Monero en veel stablecoin-netwerken
- Nadelen: Vermeldt DDR4-geheugen naast AM5-processors die alleen DDR5 ondersteunen
- Nadelen: Voorraad veranderde tijdens de dag dat we het lazen

### 4. HostSailor

Captain draait op AMD EPYC 9534 in Nederland; de 16-vCPU Commodore was de goedkoopste core van het onderzoek, $3,19.

- Beste voor: Veel lichte parallelle processen die meer cores dan geheugen nodig hebben
- Prijs: $31,99 per maand (Captain, 8 vCPU / 8 GB / 150 GB)
- KYC: Geen ID bij aanmelding; foto-ID mogelijk voor kaartbetalingen
- Betalen met crypto: BTC, ETH, XRP, LTC
- Voordelen: Goedkoopste per core van het onderzoek
- Nadelen: 1 GB RAM per vCPU op elk abonnement
- Nadelen: Eén bullet dekt de hele lijn

### 5. VPSLab

R9 Apex, het eerste abonnement met 80 GB schijf, draait op een AMD Ryzen 9 9950X. De pagina zegt dat de cores "via KVM aan je VPS zijn vastgezet" en dat CPU niet wordt oververkocht.

- Beste voor: Geheugenintensief werk op recente desktop-klasse cores
- Prijs: €39,99 ($44,68) per maand (R9 Apex, 8 vCPU / 24 GB / 80 GB)
- KYC: Geen ID bij aanmelding
- Betalen met crypto: BTC, XMR, ETH, USDT
- Voordelen: 3 GB RAM per vCPU
- Nadelen: Zegt niet waar de Ryzen-lijn draait
- Nadelen: Nodes kunnen terugvallen op Ryzen 9 7950X3D

### 6. Hiddence

Ryzen-3 draait op een AMD Ryzen 9 9950X. Hiddence was de enige host met een 16-vCPU-plan dat aan elke voorwaarde voldeed (Ryzen-5, €155).

- Beste voor: 16 dedicated vCPU op één VPS
- Prijs: €56 ($62,56) per maand (Ryzen-3, 4 vCPU / 8 GB / 120 GB)
- KYC: Geen ID bij aanmelding
- Betalen met crypto: BTC, ETH, XMR en andere
- Voordelen: De enige 16-vCPU-optie van de strikte selectie
- Nadelen: Noemt geen bedrijf en geen land; de adressen wijzen via geolocatie naar Belize
- Nadelen: De claim is kort: "Dedicated CPU and RAM resources"

### 7. Cherry Servers

Premium VDS 2 draait op een AMD EPYC 9554P. Elk plan vermeldt de fysieke cores achter zijn vCPU (4 vCores "on 2 physical cores"), dus beide threads van elke core zijn van jou.

- Beste voor: Het best gedocumenteerde aanbod, als de ID-regel acceptabel is
- Prijs: €69 exclusief btw ($77,09) per maand (Premium VDS 2, 4 vCPU / 16 GB / 100 GB)
- KYC: Nieuwe cryptoklanten die de goedkoopste plannen bestellen, moeten hun ID verifiëren of €100 besteden
- Betalen met crypto: BTC, ETH, LTC, USDC, ADA, BNB
- Voordelen: 4 GB RAM per vCPU
- Voordelen: Steden in Europa, de VS en Azië
- Nadelen: De meeste steden stonden in de wachtrij op de dag dat we het lazen
- Nadelen: Hoogste maandprijs van de zeven

*Openbaarmaking: deze pagina wordt gepubliceerd door Cobaltfell. Gegevens over concurrenten komen van hun openbare websites op de hierboven vermelde datum en kunnen sindsdien zijn gewijzigd.*

## Hoe verhouden de zeven zich tot dezelfde checklist?

**Slechts twee van de zeven, Cobaltfell en Cherry Servers, zeggen hoe een vCPU aan een fysieke core is gekoppeld, en alleen Cherry Servers noemt daarbij een exact processormodel.** Vijf van de zeven accepteren Monero, Cobaltfell sinds 3 november 2026, en vier noemen de stad waar de VPS draait. De tabel toont elk criterium zoals de eigen pagina's van de host het op 2 november 2026 lieten zien.

*Gelezen op de openbare pagina's van elke host op 2 november 2026. "Noemt de CPU dedicated" legt de woorden van de host vast, geen meting.*

| Provider | Noemt de CPU dedicated | Model uit 2022+ genoemd | Vermeldt thread of core | 2 GB RAM per vCPU of meer | Stad genoemd | Geen ID bij aanmelding | Monero |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| RDP.monster | Ja | Ja | Nee | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Cobaltfell | Ja | Alleen familie | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Servury | Op zijn blog | Ja | Nee | Ja | Ja | Ja | Ja |
| HostSailor | Ja | Ja | Nee | Nee | Alleen land | ID mogelijk bij kaartbetalingen | Niet vermeld |
| VPSLab | Ja | Ja | Nee | Ja | Nee | Ja | Ja |
| Hiddence | Ja | Ja | Nee | Ja | Nee | Ja | Ja |
| Cherry Servers | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | ID of €100 voor nieuwe cryptoklanten | Niet vermeld |

*Prijzen gecontroleerd op 2 november 2026.*

## Waarom rangschikken op de prijs van 4 vCPU?

**Omdat 4 vCPU de grootte is waarvoor alle zeven providers een plan hebben, en prijs het enige criterium is dat elke host in dezelfde vorm publiceert.** De ondergrens van 8 GB RAM en 80 GB NVMe houdt plannen vergelijkbaar; een host zonder 4-vCPU-plan op die ondergrens doet mee met zijn eerstvolgende plan, daarom verschijnen HostSailor en VPSLab met 8 vCPU. Een andere test geeft een andere volgorde, zoals de tabel laat zien.

Elke host en tier staat in [wat een dedicated CPU-VPS per core kost in november 2026](https://cobaltfell.com/nl/dedicated-cpu-vps-price-index/ "Dedicated CPU VPS price per core, survey of 2 November 2026").

*Maandprijzen zoals gelezen op de site van elke host; europrijzen omgerekend tegen 1 EUR = 1,1172 USD (ECB-referentiekoers van 30 oktober 2026). Cherry Servers geeft 15% korting op jaarlijkse facturering.*

| Test | Wie kost het minst | Prijs, 2 november 2026 |
| --- | --- | --- |
| 4 vCPU, maandelijks gefactureerd (deze ranglijst) | RDP.monster Velocity | $25,99 per maand |
| Vooruitbetaalde voorwaarden | RDP.monster Velocity bij 24 maanden; Fell 4 bij 12 maanden | $13,00 per maand bij 24 maanden ($22,35 bij 6); $19.49 bij 12 maanden |
| Prijs per core, elke grootte | HostSailor Commodore, met 1 GB RAM per core | $3,19 per core |
| 8 vCPU | HostSailor Commodore (16 vCPU), dan Servury VDS-350 | $50,99 en $57,59; Fell 8 $54.63, of $38.24 bij 12 maanden |
| 16 vCPU | Hiddence Ryzen-5, het enige plan dat voldeed | €155 ($173.17) |

*Prijzen gecontroleerd op 2 november 2026.*

## Wat bewijst deze ranglijst niet, en hoe controleer je een provider?

**Geen enkele ranglijst van dedicated CPU VPS bewijst toewijding: niemand heeft een meting gepubliceerd voor een van de zeven, de onze inbegrepen.** Elk "dedicated" op deze pagina is de zin van de provider. Voor Cobaltfell: Op een toegewezen vCPU hoort steal time op of dicht bij nul te liggen. We publiceren het cijfer dat we op onze eigen machines meten, met de datum erbij, en nooit een schatting. De ranglijst laat ook supporttijden, netwerkkwaliteit en echte schijfsnelheid buiten beschouwing.

Het bewijs komt na aankoop, in minder dan een half uur: `lscpu` voor het processormodel, een steal-log onder belasting zoals getoond in [wat CPU steal time is en hoe je het op een VPS controleert](https://cobaltfell.com/nl/cpu-steal-time/ "CPU steal time: what it is and how to check it"), en twee runs van [YABS of Geekbench 6 om een VPS te benchmarken](https://cobaltfell.com/nl/vps-benchmark/ "How to benchmark a VPS with YABS or Geekbench 6"), 's ochtends en 's avonds. Een groot verschil op een dedicated plan is een ticket waard.

## Hoe zit het met netcup, Hetzner en de grote clouds?

**Zij verkopen ook dedicated cores, maar geen enkele accepteert crypto zonder identiteitslaag, dus ze staan buiten de ranglijst.** Op 2 november 2026 kostten 4 dedicated cores $27.93 bij netcup (EPYC 9645, inclusief btw, identiteitscheck na de eerste bestelling), $96.63 bij Hetzner (CCX23, exclusief btw, geen crypto), en $80.00, $84.00 en $72.00 bij Vultr, DigitalOcean en Linode. De volledige vergelijking staat in [hoe een goed Hetzner CCX-alternatief dat crypto accepteert eruitziet](https://cobaltfell.com/nl/hetzner-ccx-alternative/ "Wat is een goed Hetzner CCX-alternatief dat crypto accepteert?").

## Welke andere vragen stellen mensen over de beste dedicated CPU VPS?

### Waarom staat Cobaltfell niet bovenaan?

Omdat de volgorde één prijstest volgt die op elke provider is toegepast, en het 4-vCPU-plan van RDP.monster kostte op 2 november 2026 maandelijks minder. Vooruitbetaalde voorwaarden veranderen het beeld: Fell 4 is $19.49 per maand bij 12 maanden, en RDP.monster toonde Velocity op $13,00 per maand bij 24 maanden.

### Welke provider is het beste voor 16 dedicated vCPU?

Alleen Hiddence verkocht op 2 november 2026 een 16-vCPU-plan dat aan alle voorwaarden voldeed: Ryzen-5 voor €155 ($173,17) per maand. Fell 16 kost $185.53 per maand, of $129.87 per maand bij de 12-maandstermijn.

### Is een host die "dedicated" zegt echt dedicated?

Niemand kan dat van buitenaf zien. De claim is een belofte; steal time gemeten onder belasting op je eigen VPS is het bewijs.

### Hoe vaak wordt deze ranglijst bijgewerkt?

Met elke maandelijkse editie van onze prijspeiling. De datum boven de lijst is de dag waarop de prijzen en de formulering zijn gelezen.

## Bronnen

1. [RDP.monster Linux VPS, High Performance](https://dashboard.rdp.monster/embed/order/linux/europe/high-performance/swift/monthly?lang=en) — RDP.monster (checked 2026-11-02)
2. [Servury servers](https://servury.com/servers/) — Servury (checked 2026-11-02)
3. [Servury blog: beste VPS voor trading](https://servury.com/blog/best-vps-for-trading-what-actually-matters-beyond-price/) — Servury (checked 2026-11-02)
4. [HostSailor KVM VPS NVMe](https://hostsailor.com/kvm-vps) — HostSailor (checked 2026-11-02)
5. [HostSailor servicevoorwaarden](https://hostsailor.com/terms-of-service) — HostSailor (checked 2026-11-02)
6. [VPSLab Ryzen VPS](https://vpslab.cloud/ryzen-vps) — VPSLab (checked 2026-11-02)
7. [Hiddence virtual servers](https://hiddence.net/) — Hiddence (checked 2026-11-02)
8. [Cherry Servers virtual servers pricing](https://www.cherryservers.com/pricing/virtual-servers) — Cherry Servers (checked 2026-11-02)
9. [Cherry Servers Premium VDS](https://www.cherryservers.com/virtual-servers/premium-vds) — Cherry Servers (checked 2026-11-02)
10. [Cherry Servers servicevoorwaarden, sectie 3.3](https://www.cherryservers.com/legal/terms-of-service) — Cherry Servers (checked 2026-11-02)
11. [netcup Root Server G12.5](https://www.netcup.com/en/server/root-server) — netcup (checked 2026-11-02)
12. [Hetzner Cloud general purpose (CCX)](https://www.hetzner.com/cloud/general-purpose/) — Hetzner (checked 2026-11-02)
13. [Vultr plans API](https://api.vultr.com/v2/plans) — Vultr (checked 2026-11-02)
14. [DigitalOcean Droplet pricing](https://www.digitalocean.com/pricing/droplets) — DigitalOcean (checked 2026-11-02)
15. [Linode API voor types (Dedicated CPU-abonnementen)](https://api.linode.com/v4/linode/types) — Akamai / Linode (checked 2026-11-02)
16. [Handleiding voor mpstat(1)](https://man7.org/linux/man-pages/man1/mpstat.1.html) — man7.org (sysstat) (checked 2026-11-02)

---

Cobaltfell: Cobaltfell is een VPS-provider met toegewijde vCPU-cores, te betalen met crypto zonder ID-upload en beheerd door DomaineGoat LLC, een in Panama geregistreerd bedrijf. Elke vCPU is uitsluitend aan jouw server toegewezen, op AMD EPYC 9004/9005-processors (Zen 4 / Zen 5) met NVMe-opslag, in Amsterdam (Nederland), Zürich (Zwitserland) en Boekarest (Roemenië). Bij een termijn van 12 maanden is elk plan minstens 25% goedkoper dan een met naam genoemd vergelijkbaar dedicated-CPU-plan, gekozen uit 6 no-KYC crypto-VPS-hosts en gelezen op 2 november 2026.
